logo Beck Vrastislav
menu

KLIMATIZACE - TEPELNÁ ČERPADLA VZDUCH/VZDUCH DAIKIN


Tepelná čerpadla vzduch-vzduch Daikin, to jsou stylové vnitřní jednotky, široká nabídka modelů a regulátorů pro každou místnost. Představují komfortní, energeticky účinná řešení pro váš obývací pokoj, ložnici i kancelář.

Nejen, že všechny klimatizační jednotky umí výborně chladit vzduch v mistnosti, ale nabízí také i funkci ohřevu vzduchu. Jednotkz DAIKIN tak tvoří tak nedocenitelnou součást vaší domacnosti po celý rok

Technologie řízení invertorem od firmy Daikin je skutečnou inovací v oblasti regulace klimatizace. Princip je jednoduchý: invertory nastavují dodávanou elektrickou energii podle aktuální potřeby - o nic více, o nic méně! Tato technologie vám přináší dvě konkrétní výhody: úsporu energie a konstantní požadované teploty v místnosti


VAŠE VÝHODY S KLIMATIZACÍ DAIKIN


Jedna

INDIVIDUÁLNÍ ŘÍZENÍ

Každou jednotku lze ovládat samostatně a nastavit tak požadovanou teplotu pouze v místnostech, kde ji chcete mít.

Dva

ÚSPORY ENERGIE A NÁKLADŮ

Pokročilé technologie řízení invertorem a tepelného čerpadla poskytují nejvyšší možnou účinnosti a úspory energie při nižších nákladech.

Tři

FLEXIBILNÍ INSTALACE

Kompaktní klimatizační jednotky Daikin se snadno instalují i v domácnostech s omezeným prostorem.

Čtyři

ŠIROKÁ NABÍDKA PRODUKTŮ

Z našeho rozsáhlého sortimentu modelů si můžete vybrat styl a výkonnost, které nejlépe vyhovují vaší domácnosti.


SPLIT A MULTI-SPLIT

Split

Split systém
 • Připojení jedné vnitřní jednotky k jedné venkovní jednotce
 • Snadná a diskrétní instalace na budovy
 • Poskytuje sofistikovanou klimatizaci pro jednozónové interiéry za dostupnou cenu

Multi-split

Multi Split systém
 • Připojení jedné vnitřní jednotky k jedné venkovní jednotce
 • Připojení celého klimatizačního systému k vícezónovým interiérům
 • Možnost individuálního nastavení teploty v místnostech
 • Možnost použití vnitřních jednotek různých stylů a kapacit


TECHNOLOGIE

Posláním společnosti Daikin je poskytovat nejmodernější technologie pro klimatizaci a komfort. Váš místní odborník Daikin vám sdělí více o speciálních funkcích zabudovaných do našich modelů.

Technologie řízení invertorem

Technologie řízení invertorem v klimatizačních jednotkách slouží k trvalé regulaci vnitřní teploty. Ve srovnání s tradičními systémy poskytuje optimální komfort a snižuje spotřebu energie o 30 %.

Zvlhčování a odvlhčování

Daikin nabízí produktové řady tepelných čerpadel pro extrémně vysoké i extrémně nízké venkovní teploty, s nimiž se můžete vždy těšit z dokonalého klimatu uvnitř.

Výkonnost tepelného čerpadla

echnologie Daikin reguluje vlhkost při jakékoli teplotě bez potřeby dodatečného zásobníku vody a tím poskytuje nejvyšší pohodlí a komfort.

Tichý provoz

Naše vnitřní jednotky s velmi tichým provozem poskytují dokonalý komfort.


DAIKIN EMURA

Daikin Emura

Daikin s potěšením oznamuje, že klimatizace Daikin Emura byla oceněna Reddot design award 2014. Daikin Emura byla vyhodnocena mezinárodní porotou, která oceňuje pouze kvalitní projekty, které jsou výrazně odlišené od ostatních. Ocenění klimatizace obdržela díky její vynikající konstrukci.

Daikin Emura je výsledkem pokračujícího výzkumu v oblasti špičkových klimatizačních řešení pro evropské interiéry. Nová generace pak přidává ještě větší funkčnost, čímž vychází vstříc požadavkům evropských architektů, technickým normám a nárokům uživatele. Navíc se vyrábí v továrně Daikin v Plzni.


Klimatizace Daikin Emura
 • Stylové provedení ve stříbrné antracitové nebo matně čistě bílé barvě
 • Sezónní koeficient využitelnosti energie (SEER) A+++
 • Velmi tichý provoz s hladinou hluku pouhých 19 dB(A)
 • Zaručuje maximální pohodlí v každé situaci
 • Široký provozní rozsah: -10 až 46 °CST při chlazení a -15 až 20 °CST při vytápění
 • Možnost ovládání na dálku
DAIKIN NEXURA

Daikin Nexura

Nexura učiní váš svět pohodlným. Chlad letního vánku na jedné straně a útulné příjemné teplo ze sálavého panelu na straně druhé vnese do vašeho životního prostoru pocit pohodlí po celý rok.

Diskrétní, nicméně stylový design, s předním panelem sálajícím dodatečné teplo, snížená hladina hlučnosti a snížené otáčky proudění vzduchu učiní z vašeho pokoje ráj na zemi.

V režimu vytápění využívá jednotka Nexura obnovitelný zdroj energie: vzduch. Díky tomu je energeticky účinnější než systémy využívající fosilní paliva. Jednotka dosahuje koeficientu energetické výkonnosti (COP) 4. To znamená, že tento systém vyrábí maximálně 4 kilowatty topné a chladicí kapacity na každý 1 kilowatt využité elektřiny, díky čemuž jeho účinnost stoupne na 400%!

Klimatizace Daikin Nexura
 • Hliníková část čelního panelu vnitřní jednotky Nexura dokáže ohřívat stejně jako tradiční radiátor, čímž v chladných dnech přidává na komfortu
 • Tichá a diskrétní jednotka Nexura vám nabízí to nejlepší ve vytápění a chlazení, pohodě a designu
 • Vnitřní jednotka distribuuje vzduch velmi tichým způsobem. Hladina hluku dosahuje sotva 22 dB(A) při chlazení a 19 dB(A) v režimu sálavého tepla. Pro porovnání, hladina hluku v tiché místnosti dosahuje v průměru 40 dB(A).
 • Komfortní vertikální automatické natáčení zajišťuje bezprůvanový provoz a předchází možnosti znečištění stropu
 • Online ovladač (volitelný): ovládejte vaši vnitřní jednotku z jakéhokoliv místa pomocí aplikace přes vaši místní síť nebo Internet
 • Lze nainstalovat proti stěně nebo zapustit
 • Díky své malé výšce se dobře vejde i pod okno
 • Týdenní časovač může být nastaven tak, aby spustil vytápění nebo chlazení podle dnů nebo týdnů.

DAIKIN URURU SARARA

Daikin Ururu Sarara


Oceňované řešení Ururu Sarara nabízí nejvyšší úroveň komfortu s extrémně nízkou zátěží životního prostředí a nízkou spotřebou energie.

Klimatizační jednotky čistí vzduch při průchodu jednotkou pomocí filtrů. Čím více částic se ve filtru nashromáždí, tím nižší je jeho účinnost. S nejmodernější samočisticí technologií jednotky Ururu Sarara se tento problém stává minulostí. Získáváte stálý průtok vzduchu při spotřebě energie nižší o 25 %.


5 TECHNOLOGIÍ ÚPRAVY VZDUCHU

1. Vytápění a chlazení

Ururu Sarara dokáže vytápět i ochlazovat jakoukoli místnost rychle a účinně a tvoří nedocenitelnou součást vaší domácnosti po celý rok

2. Zvlhčování Ururu

Vzduch, který nás obklopuje, obsahuje určité množství vlhkosti. Je-li vzduch příliš suchý, máte v místnosti pocit chladu a krom toho vám hrozí bolest v krku a vysušení pokožky. Inteligentní systém zvlhčování Ururu Sarara nasává do místnosti vhodné množství vlhkosti zvenčí.

3. Odvlhčování Sarara

V létě se vlhkost vzduchu zvyšuje, takže v místnostech máte pocit horka a stísněnosti. S konvenčními systémy byste museli místnost ochladit, přičemž byste spotřebovali velké množství elektrické energie. Inteligentní systém odvlhčování Ururu Sarara automaticky a účinně přenáší nadbytečnou vlhkost mimo místnost a udržuje stálou teplotu.

4. Větrání

Na rozdíl od běžné klimatizace přivádí jednotka Ururu Sarara do místnosti čerstvý klimatizovaný vzduch. Díky svému vysokému větracímu výkonu dokáže za méně než dvě hodiny vyplnit čerstvým vzduchem místnost o výměře více než 26 m2 .

5. Čištění vzduchu

Jednotka Ururu Sarara čistí přiváděný vzduch průchodem přes prachový a pylový filtr a poté fotokatalytický vzduchový filtr eliminuje jakékoliv zápachy, například cigaretový kouř a pachy pocházející z vaření. Nakonec je vzduch ještě dále upraven pomocí funkce Flash Streamer: rozloží jakékoliv možné zbytky škodlivých chemických látek, virů a plísní.

Klimatizace Daikin Ururu Sarara
 • Vítěz prestižního designového ocenění reddot 2013 v kategorii klimatizací.
 • Větrání a čištění řízené inteligentním senzorem pohybu pro dokonalý vzduch když jej potřebujete, tam kde jej potřebujete.
 • Nejvyšší energetická účinnost. Energetický štítek A+++. Díky pokročilým úsporným technologiím.
 • Brání vysychání v zimě a odvlhčuje v létě.
 • Zařízení lze ovládat bezdrátovým dálkovým ovládáním, prostřednictvím aplikace nebo pomocí systému automatizace domácnosti.